אודות

IMG_7341

אודות

נעים להכיר, קוראים לי אלה.
אני אישה רואה, מרפאה, מייעצת ומלווה תהליכי שינוי, התפתחות וצמיחה.
 
מה זה אישה רואה, מרפאה, מייעצת ומלווה…
 
אישה רואה – ניחנתי ביכולת לראות את מה שמאחורי הקלעים ומכאן לכוון ולהניע תהליכים באופן מדויק יותר. במפגש חד פעמי ומיוחד ניתן לגעת בשאלה אחת או שתיים שמעסיקות אותך בנוגע לדבר מה לא פתור בחייך. הרבה פעמים מדובר על צומת דרכים או בחירה חשובה עליה יש התלבטות ונוצר קושי להכריע כי צריך להטות את הכף. בסופו של המפגש תצאו עם בהירות שהייתה חסרה ואמת שהתגלתה כי לא הייתה נגישה לך קודם. מעבר לכך מפגש זה מנתב מסלול חיים מחודש מאחר ומדובר על רגע מיסטי שלוקח אותנו מעבר לזמן, מקום וחומר. ברגע מופלא אחד ניתנת הזדמנות לשנות, לקבוע את העתיד ולגעת עמוק בנשמה.
 
מרפאה – ריפוי והחלמה הם אבן דרך חשובה לכל אדם חיי מאחר וכולנו חווים כאב, מצוקה והתמודדות מפעם לפעם. בשיטת ריפוי הוליסטית שמתייחסת לאדם באופן שלם – גוף, נפש ורוח. יחד אתך אני מקדמת תהליך של החלמה והגעה ל well being. הריפוי נעשה בדרך הלב והחסד במטרה לקדם התפתחות טבעית בחייך. בתהליך ההחלמה שכולל שיח והילינג אתם תוכלו לשנות הרגלים מעכבים, לפתח דרכי התמודדות חיוביות, לצאת ממשברים קשים ולקדם את חייכם לפי כמיהות ליבכם ושאיפותיכם לטוב. מדובר על תהליך עומק שנוגע בנשמה ובנפש, משחרר מכאבי העבר ופותח נתיב לעתיד חדש ומתאפשר.
 
מייעצת ומלווה – ייעוץ וליווי קשורים לשינוי חיובי בחיי האדם כחלק מתהליך הבראה כולל שמוביל להתפתחות וצמיחה אישית. מדובר על שלב בו אתם מרגישים שהייתם רוצים לפרוץ תחום חדש, להגדיל את עצמכם ואת חייכם, לעיתים לשנות כיוון לגמרי ואתם מחפשים הכוונה מדויקת לבנות את הדרך החדשה. במפגשים מסוג זה נעסוק ביצירת חזון ותבניות מותאמות לאופי, לכישורים ולמאווים העמוקים כשהמטרה היא לייצר ולממש מציאות חיים שתהיה מדויקת ומותאמת לשאיפות הלב האותנטיות והכישרונות הטבועים באדם.
 
אני בטוחה שכל מי שחיי בעולם בזמן זה עושה מסע חיים מורכב, מרגש ומלמד. כולנו זקוקים לעין רואה, לב מרגיש ויד מכוונת.
 
אני מזמינה אתכם ליצור קשר – 054-5681713
אלה

לשיחת יעוץ חינם:

צוחר, מועצה אזורית אשכול