אודות

DSC_2158

אודות

נעים להכיר, אני אלה שחף.
מרפאה ומלווה תהליכי התפתחות וצמיחה באמצעות פסיכותרפיה הוליסטית.
 
במסע החיים נמשכתי ללכת בעקבות הלב שלי, גם כשהוא משך לכיוונים פחות אטרקטיביים. חלק מהזמן מרדתי במוסכמות וחיפשתי דרך שתהיה רק שלי, ובחלק מהזמן השתלבתי במיינסטרים.
 
השאלה העמוקה לגבי מהות הקיום בעולם, משמעותו ואופן פעולתו העסיקה אותי מאז שאני ילדה. 
 
בחיים שלי חוויתי המון רגעי אושר ותום, ולצידם גם רגעי משבר לא קלים. חיפוש המשמעות עזר לי להבין ולהכיל את הקשיים שעברתי, ויותר מכך למצוא את הקו המאחד של מאורעות חיי שהוביל אותי לאיפה שאני היום.
 
וכך אני רואה גם את העולם שלנו – מקיים מערכות חיים מורכבות שעובדות בהרמוניה, משקמות את עצמן באופן פלאי והחיים ממשיכים כסדרם. במבט על ניתן לראות שאנחנו מוכלים בתוך ידיי פלא ששומרות בעדינות שהכל ימשיך לפעום ולהתפתח בדרך נסתרת ויפייפיה.
 
מסע ליבי הוביל אותי מחקירה אישית לגילוי ונתינה לאחר. 
 
והיום אני יכולה לעזור לך לקדם את חייך ♡ 
 
♡ טיפול רגשי – ריפוי והחלמה נוגעים בכל אדם, כי כולנו חווים כאב, מצוקה והתמודדות. תהליך הריפוי ההוליסטי בקליניקה מתייחס לאדם באופן שלם – גוף, נפש ונשמה והוא כולל שיח והילינג (ריפוי באנרגיה ואור). באמצעות הריפוי השלם כל אדם יכול לשנות הרגלים מעכבים, לפתח דרכי התמודדות חיוביות, לצאת ממשברים קשים ולקדם את חייו לפי כמיהות ליבו ושאיפותיו לטוב. מדובר על תהליך עומק שנוגע בנשמה ובנפש, עוטף ומזין, משחרר מכאבי עבר ופותח נתיב לעתיד חדש ומתאפשר.
 
♡ אימון אישי – כשאדם נמצא במקום מאוזן, עדיין יכול להתעורר בו הרצון לפרוץ, להתרחב או לשנות לגמרי את מסלול חייו. ביניהם לשנות זוגיות, עבודה, מקום מגורים, לפתוח עסק, לצאת ללימודים ובאופן כללי לתכנן את חייו באופן שונה בעתיד. במפגשים משותפים נעסוק בגיבוש ויצירת חזון בהיר ומדויק וניצור מסלול להגשמה. כל זאת בהתאם לכישורים ולשאיפות הלב העמוקות של האדם, כאשר העיקר הוא לממש בפועל מציאות חיים מדויקת ואותנטית לנשמת האדם וכישוריו הטבעיים.
 
אני בטוחה שכל מי שחיי בעולם בזמן זה עושה מסע חיים מורכב, מרגש ומלמד. ברגעים אלו כולנו זקוקים לעין רואה, לב מרגיש ויד מכוונת.
 
אני מזמינה אתכם ליצור קשר – 054-5681713
אלה

לשיחת יעוץ חינם:

צוחר, מועצה אזורית אשכול