אודות

about

אודות

נעים להכיר, קוראים לי אלה.
 
אני מטפלת רגשית, יועצת עסקית ומרצה ליזמות וניהול לבעלי עסקים ומנהלים.
 
איך זה משתלב יחד? כי התפתחות אישית היא לב העניין.
 
תמיד נמשכתי להנחות אנשים, מה שהביא אותי באופן טבעי להוביל תהליכים ולפתח מנהלים בארגונים חברתיים. כמנהלת בארגון, נתתי חשיבות גדולה לאנושיות ולרגישות כלפי העובדים, כגישה שרואה את הצורך של כל אדם להתפתח ולהשתייך. צד זה תפס אותי יותר ויותר והחלטתי להעמיק את הכלים שלי בתחום הרגשי.
 
כיום אני משלבת את שני התחומים ועוסקת בפיתוח מנהלים במגזר העסקי, תוך מתן דגש להתאמת הליווי לצרכיו ומשאביו הקיימים של בעל העסק והארגון. ניהול הוא עולם רחב ויצירתי, לכן כל בעל עסק ומנהל מקבל את ההכוונה המדויקת כדי לקדם את החזון האישי שלו. הכלים שלי מגיעים מעולם הניהול, ומטרת הליווי ברמה הכי פרקטית היא לבנות מערכת ברורה, מתפקדת ומתפתחת.
 
במקביל לכך, אני נפגשת עם מטופלים בקליניקה פרטית בבאר שבע ובצוחר, שבנגב המערבי. בקליניקה מדברים על החיים ועל האופן שבו אפשר להתמודד עם מצבים חדשים ומאתגרים. פותחים זרקור על סיטואציות מורכבות, מסתכלים על נתיבים חדשים אותם אפשר לקחת לתוך החיים, ולבחון כל אחד עם עצמו, לחזור לקליניקה על מנת לעבד את הגישה החדשה.
 
לאורך התהליך המטופל עובר התמרה פנימית שמסייעת לו לשנות הרגלים מעכבים, מפתחת עוצמות חדשות, ונכנסת רווחה גדולה בכל תחומי החיים: יחסים שלנו עם עצמנו ועם הקרובים לנו, זוגיות, הורות, מימוש עצמי. יש מקום לעכל משברים וטראומות, להתמודד עם אובדן ואבל, תחושות שליליות שמביאות לחרדות, דיכאונות וקושי לקיים חיים מיטיבים.
 
אני בת 37, נשואה לאנוש, אמא לאלייה ואלומה. מתגוררת בנגב המערבי, בגרעין הראל.
 
בוגרת תואר ראשון בחינוך ומדעי ההתנהגות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ומוסמכת כמטפלת רגשית לפסיכותרפיה הוליסטית, לימודי תעודה תלת שנתית.
 
לפרטים נוספים ללא התחייבות: 054-5681713
מייל: ellashahaf7@gmail.com
אלה

לשיחת יעוץ חינם:

צוחר, מועצה אזורית אשכול