אודות

about

אודות

נעים להכיר, קוראים לי אלה.
 
אני מטפלת רגשית, יועצת עסקית ומנחה סדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול והעצמה. 
 
איך זה משתלב יחד? כי צמיחה והתפתחות אישית הם לב העניין. תמיד נמשכתי לסייע לאנשים להרגיש טוב עם עצמם והרגשתי סיפוק כשהצד השני יצא עם חיוך, היה מרוצה וליבו שמח. לאורך החיים שמתי לב שיש אנשים שרגישים לכך בדיוק כמוני וגם כאלה שממש לא.
 
אי שם אחרי הצבא והטיול התחלתי ללמוד לתואר ראשון במדעי ההתנהגות וחינוך נפגשתי בקורס בחירה ”לא חשוב“ שדווקא לא דיבר על חינוך, אלא ליווה אותנו במסע של חצי סמסטר להבין את עצמנו כבני אדם. נחשפתי להוגה דעות הודי חריף בשם ז‘ידו קרישנמורטי שהוסיף עומק לחיים שלי. המרצה הדהד והעיר לי אמונה שהייתה רדומה אבל מוכרת – אנחנו כבני אדם חייבים להכיר בגודל ההשפעה שיש לנו על אחרים מעצם היותנו.
 
במהלך הלימודים עבדתי בשירות חינוכי והדרכה כדי להתחיל להתמקצע קצת בתחום. אחרי הלימודים (והטיולים הנוספים :)) המשכתי ללוות אנשים בתהליכי שינוי ולהתמחות בליווי מנהלים בארגון חברתי. השתדלתי לתת חשיבות לפן האנושי כלפי העובדים שהדרכתי וניהלתי, כי ידעתי שאם העובדים יחושו שרואים אותם, הם יחוו תחושת שייכות וזה ייתן להם סיפוק ומרוצות במקום שבו הם נמצאים. תחושה זו לרוב מייצרת נאמנות לארגון ותספק דלק חיובי שמניע אותם הלאה בעבודתם… והטוב יתגלגל עוד ועוד.
 
עם הזמן התבגרתי, עברו עוד קצת מים בנהר והפכתי לאמא. האימהות דרשה ממני הרבה משאבים ויכולות שלא הכרתי. הרגשתי שאני מגדלת ילדות, שיגלגלו את מה שאני נותנת להן בחינוך בבית ומרגישה אכזבה מעצמי.. שאני רצה בלי לדעת לאן. חוויית הכישלון בתחום הביאה אותי להתמודדות ורצון לפתח את עצמי יותר.. לפני 7 שנים הנושא פחות היה במרכז, אבל היו המון אימהות כמוני – נשים חכמות וטובות שרוצות לעשות את הכי טוב, אבל במקום הכי בסיסי מרגישות רע.
 
ילדה אחרי ילדה, החיים הפכו להיות מורכבים יותר ורציתי לפתח בתוכי גישה חדשה שאתה אוכל לבוא לאימהות, להורות, לזוגיות, למימוש עצמי ולהתמודדות עם משברים שחוויתי בחיים. נרשמתי ללימודי פסיכותרפיה כדי להבין את העולם הרגשי שלי ואין ספק שעברתי שם עד הסוף – שלוש שנים של טלטלה ומשברים אישיים במגוון תחומי החיים.
 
באותן שנים החלטתי שאני פותחת עסק כדי להתמקד בטיפול, אבל הפתעה ! לא ידעתי כלום על ניהול עסק ! כן היו לי כישורי ניהול ויכולת לתת שירות טוב, אבל מעולם לא הייתי עצמאית. לשווק ? לפרסם ? להיחשף ? למכור ? התחילה מסכת חדשה של לימודים שלא תכננתי – איך להקים עסק מצליח.
 
בו בעת, בעלי הקים עסק גדול שדרש המון משאבים משנינו. השקענו כסף שלא היה לנו, בלי עבודות מסודרות, עם שתי בנות (קטנות בעוטף עזה.. טילים ובומים). ועם כל זה, התינוקת שלנו עברה ניתוח והתחילה מסכת בירורים בריאותיים שלא מביישת סרט דרמה הוליוודית. בקיצור בלאגן ! מה בסה“כ ביקשתי?
 
לטפל ולהעניק לאנשים איכות חיים.
 
הלכתי ליועץ עסקי שיעזור לי לצאת מהברוך. הגאון זיהה את הפוטנציאל ושכנע אותי שכישורי הניהול והיכולת שלי להנחות אנשים מתאימים מאוד לאנשים שפותחים עסק בדיוק כמוני!
מה?! ”כן… את תראי, לייעץ לבעל עסק זה סוג של טיפול. את מזהה את הפוטנציאל, את החוזקות ואת האתגרים ומתחילה להניע ובונה לו מסגרת של ניהול. זה יביא לך תזרים מזומנים באופן מהיר יותר מטיפול באימהות אחרי לידה“. הוא שכח להגיד לי שעל הדרך עלי ללמוד עוד כמה דברים…
 
בהתחלה התנגדתי כי רציתי ללכת עם החלום שלי לעזור לנשים להרגיש שלמות עם עצמן, שקלתי לחפש שוב משרה כשכירה. מה לי ולעסקים? אבל איכשהו זה פשוט קרה. נכנסתי לזה, התחלתי ללמוד על עסקים וללוות נשים וגברים שחלמו להקים עסק. אחרי תקופה שמתי לב שכל בעל עסק שהגיע אלי היה זקוק להסתכלות השונה שלי, ליחס אישי, למישהו שרואה אותו/ה בהקשר רחב ולא רק ממוקד בעסק.
 
עסק זה דבר רגשי, מהות שלנו שבאה לידי ביטוי במוצר. אנחנו משקיעים בו אינסוף, והצלחתו חשובה לנו בכמה רמות.
 
עברתי דרך ארוכה עד שהצלחתי לגבש זהות של יועצת עסקית שלא תכננתי. היום יותר קל לראות שבעלי עסקים מגיעים אלי כי הם צריכים כלים ברורים לבניית עסק שאתו הם הכי מזדהים. אבל לא זנחתי את התחום שאני מחוברת אליו מעומק ליבי – החיבור האישי שלי לריפוי, החלמה מטראומות שחוויתי והרצון לסייע לאנשים להרגיש טוב מובילים אותי כמרפאה ומטפלת רגשית. אני עובדת כל העת לפתח את הקליניקה ולעזור לנשים וגברים להחלים מפחדים איומים, לחיות חיים שפויים ולהרגיש שלמים עם מי שהם ומה שהם עושים.. והיד עוד נטויה.
 
אז זה פחות או יותר המסע שלי… ולסיכום זה מה שאני עושה כיום :
 
טיפול בקליניקה – מקום בו אפשר לדבר וללמוד עוד קצת על החיים, על משברים, על מצוקות, לעורר את התקווה ולבנות בנו מחדש חלקים שמבקשים ריפוי, אהבה והשלמה. כי החיים מ ו ר כ ב י ם!
 
ייעוץ עסקי – לאנשים שמחפשים ליווי עסקי אנושי שרואה את הצרכים של בעל העסק, השאיפות והתשוקות, מסייע להתגבש, נותן את התמיכה במקומות המאתגרים של הניהול העסקי, ובונה ביטחון להביא לידי ביטוי את ה“מוצר“ שלנו.
 
הנחיית סדנאות – הסדנאות מגוונות ועוסקות בפיתוח אישי בקבוצה.
 
אם גם אתם עושים בתוך מסע של התפתחות ושואפים לצמוח מוזמנים ליצור קשר – 054-5681713
אלה

לשיחת יעוץ חינם:

צוחר, מועצה אזורית אשכול