צמיחה עסקית

ובפועל...

מייעצת ומלווה נשים וגברים איך:

  • לנטרל רעשים מיותרים וליצור דרך חיים ומדויקת. 
  • לעשות בחירה מושכלת בצומת דרכים משמעותית או גורלית.
  • לבנות חזון עסקי / תעסוקתי ביחס לפוטנציאל האישי של האדם.
  • להימנע מיצירת מכשולים חזרתיים בנתיבי החיים.

איפה נפגשים?

בזום או קליניקה פרטית באשכול ובבאר שבע.

אני מזמינה אתכם ליצור קשר – 054-5681713

אלה

התפתחות וצמיחה

"הצבת מטרות היא הצעד הראשון בהפיכה של הבלתי נראה לנראה" (טוני רובינס)

התפתחות

ובכל זאת, בעולם שלנו יש יופי, שמחה, והמון הנאה! החיים באמת יכולים להיות טובים ויפים – הרי לא נועדנו לסבול.
 
אם תחשבו על זה רגע, תראו שהחיים הם מסע מרתק שמספר את סיפור חיינו, ובדרך הייחודית שאנו עוברים מרגע הלידה ועד המוות, אנו מגלים את עצמנו – שאיפות ליבנו, הרצונות שלנו, התכונות, היכולות והכישרונות.
 
במסע הזה אנו נפגשים גם עם החסרונות שבנו ובשאיפה לומדים לקבל את עצמנו באהבה. 
 
מסע החיים הוא סיפור מרתק, והוא יכול להיות מרגש ומלהיב או כואב ומפחיד. לעיתים נדמה שהדברים קורים לנו מחוסר ברירה, אבל לא כך הדברים באמת. בכל סיפור יש אפשרות לעשות טוויסט בעלילה וליצור פרק חדש שמספר סיפור הצלחה.

צמיחה

סיפור הוא דבר מתפתח ואיננו גזירת גורל. לעיתים נרגיש שאנו הולכים בנקיק נסתר וחשוך ולפעמים שאנחנו יושבים על פסגת הר שממנה רואים רחוק ובהיר. בנקיק יש תחושה של צרות, של הליכה זהירה כי לא רואים טוב.. זה עלול ממש להפחיד, לכאוב ולצער. בפסגת ההר בתום המאמץ יש מקום למנוחה, האוויר צלול, נושמים לרווחה והכל מרגיש פתוח.

כדי לספר סיפור חיים טוב, אנו שואפים לבחור באופן בהיר את הכיוון שאליו אנו הולכים כדי לא למצוא את עצמנו במקומות חשוכים ומפחידים.

מדובר על מודעות מפותחת שעושה פעולה אקטיבית כדי לקדם אותנו לעבר יעד מסוים. בשונה מתנועת הזרימה שלרוב מובילה למקומות שפחות התכוונו. לשם כך נגייס את כל יתרונותינו, נגבש חזון מפואר ונציב יעדים שמכילים את שיא כישרונותינו בכל תחום שנבחר.

מכאן כל שנותר הוא לסגל הליכה עקבית וחתירה אל עבר המקום שדמיינו. האם זה יקרה מיד? כנראה שלא. בדרך נלמד, נתמודד, נגדל, נתרחב, נפיק לקחים ונהיה אנחנו – הילדים הגדולים שבונים את עולמנו בכוונה טובה, ביושר, ומתוך לקיחת אחריות אישית ככל הניתן.

הצלחה

איך נדע שבחרנו כיוון שמוביל לסיפור מוצלח וטוב? האם מאמץ, התמודדות וקושי בהכרח מעידים על כיוון לא מדויק?התשובה היא לא.

לכולנו יש חוויות של בלבול או תחושה של חוסר כיוון, זה מאוד לא נעים. אבל דווקא ברגעים אלה הנשמה עשויה להתעורר מהקהות שסגרה עליה כדי לחוות שוב צלילות, רוחב ורצון לממש את עצמה. נשמה אלוהית טהורה שרוצה את הטוב, שיהיה קל, מהנה וכיף כמו שחלמנו כשהיינו ילדים תמימי לב וחסרי דאגות.

אז חשוב לומר שסיפור טוב לא יהיה דווקא הסיפור הכי קל, אלא כזה שסיפרנו באמצעות חיבור לליבנו ולנשמתנו שהגיעה להשפיע ולהשאיר את חותמה בעולם.

כשאנחנו חוברים לנשמתנו הדרך פתוחה, הכל קורה, ואנו בשיאנו. יכול להיות שנחווה קושי או מאמץ, אבל הם לא יהוו מכשול. לרוב נרגיש מאותגרים, סקרנים ומסופקים מהמאמץ כי בדרך זו אנו מתפתחים, ומגלים דברים חדשים על עצמנו ועל העולם – ממש כמו ילד או ילדה שלמדו ללכת, ועכשיו עוברים למאמץ הבא במסע הגדילה שלהם, מרגישים על פסגת העולם ברגע שנחלו הצלחה. 

***

קחו לכם רגע להסתכל בעיניים פקוחות, תפתחו את הלב ותרגישו –  האם אתם על הנתיב המדויק לכם?

ובפועל...

מייעצת ומלווה נשים וגברים איך:

  • לנטרל רעשים מיותרים וליצור דרך חיים ומדויקת. 
  • לעשות בחירה מושכלת בצומת דרכים משמעותית או גורלית.
  • לבנות חזון עסקי ביחס לפוטנציאל האישי של האדם.
  • להימנע מיצירת מכשולים חזרתיים בנתיבי החיים.

איפה נפגשים?

בזום או קליניקה פרטית באשכול ובבאר שבע.

אני מזמינה אתכם ליצור קשר – 054-5681713

אלה

לשיחת יעוץ חינם:

צוחר, מועצה אזורית אשכול