הילינג היא שיטת טיפול באנרגיה ואור, המתייחסת לאדם כשלם המורכב מרבדים – פיזיים, רגשיים, נפשיים ורוחניים. הילינג עוסק בתחום הריפוי האנרגטי, ובאמצעותו המטפל יכול לקלוט, לאבחן ולטפל בשדה האנרגיה האנושי על רבדיו השונים שמתבטאים באדם ברגש, תחושה, תפיסה, ועוד.

הילינג הוא שם כולל למגוון רחב של שיטות מרחבי העולם כמו: הרייקי היפני והטיבטי, רייקי קורונה, סייקם, תטא הילינג, ביואורגונומי, ידי אור, ריקול הילינג, עוצמת הרכות, רפואת תדרים ועוד.

מה ניתן לרפא בהילינג?

באמצעות ההילינג ניתן לטפל ולרפא במגוון רחב של תחומים פיזיים ונפשיים באופן בלתי אמצעי – כלומר באופן עקיף. שיטת ריפוי זו נהדרת כשמעוניינים לגשת לכאב או קושי שהמטופל מתקשה לשחרר באופן מודע את מה שמפריע לזרימה ולחיוניות בחייו.
ניתן לרפא ולשחרר טראומות שמוחזקות כזיכרונות בגוף הפיזי ומתבטאות ככאב כרוני, ובנפש שמייצרת חסימות וסגירות במקומות הפגועים. כלומר הילינג מאפשר שחרור חסמים ותקיעויות מבלי הצורך לנתח או לעבד אותם.
לעיתים אחרי שהקושי משתחרר ניתן להעלות את הנושא גם לרמה המודעת ולהשלים את הריפוי גם ברמה התפיסתית והרגשית.

באמצעות ההילינג אפשר להכניס אנרגיה חדשה לגוף האנרגטי (שמשפיע על שאר הרבדים), להביא לאיזון של האנרגיה בגוף, למלא אנרגיה ספציפית שחסרה ועוד. בדרך כלל הילינג מאפשר לשחרר מתחים, עומס וכבר אחרי התנסות אחת אפשר להרגיש את השפעותיו על מצב רוחנו.
הילינג מהווה שיטת טיפול ריפוי שלם ורב עוצמה, ויעיל כטיפול משלים לטיפולים אחרים כמו טיפולי מגע, טיפול בשיחה וטיפולים רפואיים.

איפה עושים הילינג?

את ההילינג ניתן לעשות על מיטת טיפולים שיש בקליניקה או בישיבה על ספה בהתאם לנוחות של המטופל. המגע בעיקרו הינו מגע אנרגטי של המטפל בגוף האנרגיה של המטופל, אבל יכול להתבטא גם בהנחת ידיים על הגוף הפיזי של האדם.

בקליניקה שלנו אנחנו משלבים בין הריפוי בדיבור (פסיכותרפיה) לריפוי האנרגטי, על מנת לייצר שלמות גדולה בכמה שיותר רבדים בנו כבני אדם ומכאן שמה – פסיכותרפיה הוליסטית.

מוזמנים ליצור קשר להבהרות נוספות או לתיאום פגישה. 

אלה